Het Virtuele Notitieboekje #7
Notities die ik opschrijf in mijn notitieboekje en vanaf nu ook met jullie deel. Willekeurige dingen waar ik dankbaar voor ben. Weetjes waar ik blij van word, die me inspireren en waar ik wat mee moet. Merken die de wereld écht proberen beter te maken. Persoonlijke mailtjes of briefjes die ik heb gekregen. Nieuwsberichten waar ik heel gelukkig van word. De kleine dingen die me vormen en maken tot wie ik ben. Quotes die ik niet wil vergeten. Dat uit zich in Het Virtuele Notitieboekje.
Het best gelezen artikel van het jaar, dromen over volgende reizen (met een mooie nieuwe landkaart EN nieuwe inspiratie door 3opreis) en heel veel muziek! Bekijk het in m’n nieuwe notitieboekje:
Nieuw leven is zoet
8 weken oud! De nieuwe trots van Peter en Kim (van de geweldige interieurblog New Stories!). ZO LIEF.
Wow!
En zo word je ineens gebruikt als bron op RTL Nieuws. Jaja! Maar de hele Festival Kalender voor 2015 vind je natuurlijk gewoon hier.
Nieuwsberichtjes
- Vrouwen worden slachtoffer van participatiemaatschappij – IJzersterk artikel!
- Premier Rutte reikt zzp-award uit aan foodblogger – Gefeliciteerd Carlijn!
- Thuiswerken wordt wettelijk recht – Yes!
- Vondelpark bezaaid met afval na zonnige lentedag – Hier word ik dus echt DIEP ongelukkig van.
Taboe doorbreken & best gelezen artikel
P… p… pardon… Een massage voor de poes? Jawel. Alles over de yoni massage stond vorige week op de site. Dit artikel verslaat het artikel met de hippie hotspots in Amsterdam en is nu al het best gelezen artikel van het jaar. Toch schattig om te zien hoeveel mensen er op de link hebben geklikt, en hoe weinig er op wordt gereageerd. (Ik zou het ook niet doen, hoor!)
Vet Heftig
Wow. Super goede maar heftige video van Vet Gezellig over online seksueel misbruik. Zien:
https://www.youtube.com/watch?v=L4D3W0u4IEc
Bunny Buddhism
I become more compassionate toward the bunnies around me when I no longer try to control the uncontrollable.
Ken je het Twitter-account Bunny Buddhism al? Ik leerde ‘m een paar jaar geleden kennen door Iris en vind het echt hilarisch om te volgen!
Nieuw pareltje in m’n huiskamer!
Posters.nl had door dat ik weer terug was in Nederland en schonk me een landkaart als poster! Ik ben er helemaal fan van. De wereld ontdekken, blijven dromen. Mooie reminder 🙂
Iran?
Door de laatste aflevering van 3 op Reis staat Iran zowaar op m’n bucketlist. Nooit gedacht! Kijken.
Traveller’s Truth
Helemaal waar. (Via Milou van Roon @ExploristaNL)
Mooie quote
Cultivate the habit of being grateful for every good thing that comes to you, and to give thanks continuously.” – Ralph Waldo Emerson
Ik vertelde jullie vorige keer al over mijn dankbaarheidsboekje. Deze quote past daar zo mooi bij!
Must listen!
Vorige week was Beth Hart op bezoek bij Giel. DIT NUMMER waarbij ze Etta James covert moet je écht écht écht luisteren. Heerlijk zondagochtendmateriaal. Wauw, wat een geweldige chick is het toch ook!
Heldin
Waar ik eerst een hekel aan haar had, vind ik haar nu fantastisch. Taylor Swift: ik ben fan!
HEERLIJK
Wat is het nieuwe nummer van Muse FANTASTISCH. Lekkere rockende afsluiter vandaag! ZET ‘M HARD!
Tot snel!
Q: Welke notitie vind jij het leukste?
Liefs, Marte
// Je kunt me volgen op op Instagram, Twitter, Facebook en Bloglovin’